Our schedule:

# Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
• Reggaeton ( εφήβων – ενηλίκων )

→ 17:40–18:30

• Latin babies (6 εώς 7.5 ετών)

→17:00 – 17:50
• Αγωνιστική all ladies latin (10 - 13 ετών)

→ 16:50-18:20
• All Ladies Latin παιδικό ( 8 έως 11 ετών )

→ 17:00 – 18:30
• All Ladies Latin εφηβικό ( 14 έως 16 ετών )

→ 15:30 – 17:00
• Dancehall Level 1 (εφήβων – ενηλίκων)

→ 11:00 – 12:30
• Zumba Fitness (εφήβων– ενηλίκων)



→18:45 – 19:30
• Break Dance (7 έως 11 ετών)

→17:00 – 18:30
• Μαζορέτες (8,5 και άνω)

→ 16:50 – 18:20
• Σύγχρονο με Acrodance παιδικό (6 έως 11 ετών)

→ 17:30 – 18:20
• Hip Hop παιδικό (6,5 έως 8,5 ετών)

→ 18:30 – 19:20
• Dancehall Level 2 (εφήβων – ενηλίκων)

→ 12:30 – 13 :30
•Super Kids Madness (6,5 έως 13,5 ετών)

→ 18:45 – 19:30
• Break Dance (12 και άνω)

→18:00 – 19:30
• Zumba Fitness (εφήβων-ενηλίκων)

→ 18:20 – 19:05
• Σύγρονο με Acrodance εφηβικό ( 12 έως 17 ετών )

→ 18:30 – 20:00
• Hip Hop εφηβικό αγωνιστικό ( 14 έως 17 ετών )

→ 18:30 – 20:00
• Hip Hop εφηβικό αγωνιστικό ( 14 έως 17 ετών )

→ 18:30 – 20:00
• Αγωνιστική all ladies latin (10 - 13 ετών)

→ 19:30-21:00
• Οriental παιδικό (7 εως 12ετών)

→18:00 – 18:50
• Super kids madness (6,5 έως 13,5 ετών)

→ 18:20 – 19:05
• Latin Babies ( 6 έως 8 ετών )

→ 18:30 - 19:20
• Hip hop παιδικό – εφηβικό ( 9 – 15 ετών)

→ 20:00 – 21:30
• Kizomba Αρχαρίων

→ 21:00-21:50
• Commercial (εφήβων- ενηλίκων)

→ 19:30 – 21:00
• Oriental (εφήβων-ενηλίκων)

→ 19:10 – 20:00
• Χασάπικο ( εφήβων – ενηλίκων )

→ 19:30-20:20


• Kizomba Μέσων

→ 22:00-22:50
• Argentino Tango αρχαρίων (ενηλίκων)

→ 20:30 – 21:30
• Reggaeton (εφήβων-ενηλίκων)

→ 19:30 – 20:20
• -Latin – κοινωνικοί χοροί ( Level 1 ενηλίκων)

→ -20:30 – 21:20


• -

→ -
• Brazilian Zouk (εφήβων - ενηλίκων)

→ 21:00 – 22:30
•Salsa-Bachata μέσων ( ενηλίκων )

20:00 – 21:30
• Latin – κοινωνικοί χοροί μέσων ( Level 2 ενηλίκων)

→ 21:30 – 22:20
• Argentino Tango μέσων (ενηλίκων)

→ 21:30 – 22:30
• Salsa-Bachata αρχαρίων ( ενηλίκων )

→ 21:30– 23:00